Інститут кіно і телебачення

Чому я хочу бути актором?

Ангеліна Тукан - першокурсниця, майбутня актриса кіно.

Привіт, Ангеліно. Я уже давно слідкую за Вами у соціальних мережах, переглянула по кілька разів Ваші акторські етюди і закохалась у Ваш талант. Тому у мене є багато питань до Вас. Чому Ви вирішила стати саме актором?

 Привіт, дякую за нескромні коментарі. Проте хочу попередити, справа, не лише в таланті, а і в постійній праці над собою. Думка про те що я хочу стати актрисою прийшла до мене не так вже й давно.  З самого дитинства я мріяла стати артистом, але ким саме співачкою, актрисою чи танцюристом - не могла точно визначитися.  Але коли я вчилася в училищі свого міста і грала в КВН, саме тоді я вперше вийшла на сцену.  Ми почали розбирати сценарій, для мене це було чимось новим, цікавим і азартним.  І на одній з наших репетицій я зрозуміла що мені цікава професія актриси. Мені подобається цьому навчатись, пробувати себе в різних амплуа. Це та професія в якій я можу будь-ким. Сьогодні я багата дворянка, а завтра сирота. Але при цьому всьому я залишаюсь собою і навчаюсь у кожного персонажа чомусь новому.

Це так цікаво, мати можливість проживати ще кілька життів.Чого Ви очікуєте від цієї професії у майбутньому?

Я нічого не чекаю, просто роблю те що мені подобається і те що люблю.  І для мене це не просто професія це мій ритм життя, і те що мене робить щасливою.

Ваша любов до творчості надихає.Що найбільше довподоби у процесі навчання?

Для мене важливий сам процес, адже в ньому весь сенс.  Важливим є те що ми весь час в дії. Я постійно навчаюсь, розвиваюсь, я розумію, що тільки так я зможу здобути успіх.

Дякую, що поділились Своєю історією. Бажаємо Вам натхнення, сили, творчих поривів і цікавих ролей.

Дякую за теплі слова. На все добре!

Марія Мізун

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov