Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Ігоря Сулія

До факультету кіно і телебачення завітав оператор, фотограф-митець - Ігор Сулій, який поділився професійним досвідом роботи зі студентами кафедри операторської майстерності. Він понад 10 років працює на телебаченні і має досвід роботи на каналах: 1+1, ІНТЕР, СТБ. Також на розважальних проєктах: Big Entertainment Shows, "Голос країни", "Голос діти", "Танці з зірками".

На майстер-класі спікер розповів про світло в жіночому портреті, а конкретніше презентував один із своїх проєктів, який розробив разом з Ростиславом Ріпкою та своєю командою: Аркур. Натхення.

В основі чорно-білі портрети зірок у кінематографічних образах, знятих у легендарному французькому стилі Harcourt, який присвячений музам українського шоу-бізнесу. Саме вони надихають мільйонів українців: Олена Кравець, Маша Ефросиніна, Алла Мазур, Надія Мейхер, Ксенія Мішина, Катерина Кухар, Ірина Білик, Людмила Барбір, Соломія Вітвіцька, Марина Леончук, Ніна і Тоня Матвієнко, Наталія Бучинська, MARUV, Лілія Подкопаєва, Наталія Могилевська, Руслана Писанка та інші.

Стиль Harcourt дуже відомий закордоном і такі світлини є у зірок Голлівуду: Моніка Белуччі, Марлен Дітріх, Едіт Піаф та інші.

Завдяки творчому підходу Ігоря Сулія та його команді професіоналів, тепер і українські зірки зображені на історичних кадрах найбільшого проєкту в Україні.

Також Ігор Сулій поділився зі студентами ІКіТБ секратами, технікою та порадами операторської майстерності та фотомистецтва. Дякуюємо за цікаву зустріч і чекаємо на черговий візит!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov