Майстер-клас від Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького

На Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького! Вони перші журналісти-фільммейкери яким вдалось об’їхати майже всі світові кіноподії: Oscar, Золотий глобус, Каннський кінофестиваль, Berlanale та безліч інших. Денис і Олесь вже 10 років працюють у мас-медіа і створюють контент для українських телеканалів.

Журналісти розповіли, як працювати на червоних доріжках, брати інтерв’ю у зірок та на що краще знімати такі масштабні заходи.

Розвінчали міф, що потрапити на світові фестивалі простому журналісту неможливо і як підтвердження цьому показали безліч відео з червоних доріжок. Розповіли, що потрібно мати, аби податись на Оскар:
- посвідчення журналіста/оператора;
- заява від керівника проєкту/телеканалу;
- пакет документів;
- своє портфоліо.

Поділились секретами, як привернути увагу та взяти інтерв’ю у всесвітньовідомих зірок. Журналісти порадили студентам мати чітку ціль і ніколи не здаватись, адже наполегливі люди досягають вершин!

Глядачі охоче ставили запитання, а вкінці майстер-класу Денис Кушнарьов та Олесь Середицький подарували невеличкий подарунок за найоригінальніше запитання.

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко