Кіностудія Paramount Pictures

Впевнені ти стовідсотково чув або бачив такі кінострічки як «Титанік», «Термінатор», «Губка Боб», «Інтерстеллар», «Черепашки Ніндзя», «Форест Гамп». Всі ці фільми були зняті на найстарішій студії Голлівуда  -  Paramount Pictures. Сьогодні наша розмова буде про неї.

Запрацювала кіностудія ще у 1912 році під назвою «Famous Players Film Company»,  заснована інвестором Адольфом Цукором. Він помітив тенденцію, що кінотеатри приваблюють саме переселенців. Тому разом з партнерами Деніелом і Чарльзом Фроманом відкрив перший кінотеатр, орієнтований на середній клас. Здебільшого демонструвалися художні фільми, в яких грали провідні актори того часу.

Власник вірив у зірок, а одним із перших слоганів його компанії був девіз «Famous Players in Famous Plays», що в перекладі означає «Відомі гравці у відомих п’єсах». Цікаво те, що студія випустила фільм «Крила» (1927), який став першим переможцем премії «Оскар».

А як створили логотип кіностудії?

Логотип створив художник Вільям Хоткінс. Виріс він у штаті Юта біля гори Бен-Ломонд. Отже і вирішив використати це як візитну картку студії. Навколо гори ми бачимо 24 зірки, кожна із яких символізує акторів, що підписали контракти із компанією відразу після її створення. Вже на сучасній версії емблеми зірок 22, однак, чому так сталося - невідомо.

З кожним роком Paramount Pictures стає все успішніше, розвиває світову кіноіндустрію. Вона є лідером по виробництву найзатребуваніших фільмів, які точно увійдуть в історію кіно. Окрім виробництва власних фільмів, компанія регулярно здає в оренду площі та обладнання іншим кіновиробникам. Павільйони студії, де створюються фільми, вважаються найсекретнішими, де діє сильна система безпеки.

Фільми кіностудії знає у весь світ, а ми з вами дивимось їх як в оригіналі так і в перекладі.