Інститут кіно і телебачення

Кіностудія Paramount Pictures

Впевнені ти стовідсотково чув або бачив такі кінострічки як «Титанік», «Термінатор», «Губка Боб», «Інтерстеллар», «Черепашки Ніндзя», «Форест Гамп». Всі ці фільми були зняті на найстарішій студії Голлівуда  -  Paramount Pictures. Сьогодні наша розмова буде про неї.

Запрацювала кіностудія ще у 1912 році під назвою «Famous Players Film Company»,  заснована інвестором Адольфом Цукором. Він помітив тенденцію, що кінотеатри приваблюють саме переселенців. Тому разом з партнерами Деніелом і Чарльзом Фроманом відкрив перший кінотеатр, орієнтований на середній клас. Здебільшого демонструвалися художні фільми, в яких грали провідні актори того часу.

Власник вірив у зірок, а одним із перших слоганів його компанії був девіз «Famous Players in Famous Plays», що в перекладі означає «Відомі гравці у відомих п’єсах». Цікаво те, що студія випустила фільм «Крила» (1927), який став першим переможцем премії «Оскар».

А як створили логотип кіностудії?

Логотип створив художник Вільям Хоткінс. Виріс він у штаті Юта біля гори Бен-Ломонд. Отже і вирішив використати це як візитну картку студії. Навколо гори ми бачимо 24 зірки, кожна із яких символізує акторів, що підписали контракти із компанією відразу після її створення. Вже на сучасній версії емблеми зірок 22, однак, чому так сталося - невідомо.

З кожним роком Paramount Pictures стає все успішніше, розвиває світову кіноіндустрію. Вона є лідером по виробництву найзатребуваніших фільмів, які точно увійдуть в історію кіно. Окрім виробництва власних фільмів, компанія регулярно здає в оренду площі та обладнання іншим кіновиробникам. Павільйони студії, де створюються фільми, вважаються найсекретнішими, де діє сильна система безпеки.

Фільми кіностудії знає у весь світ, а ми з вами дивимось їх як в оригіналі так і в перекладі.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov