Майстер-клас від Тетяни Цимбал

Нещодавно до стін Факультету кіно і телебачення завітала легенда українського телебачення Тетяна Василівна Цимбал - ведуча програм українського телебачення, народна артистка України, педагог, академік Телевізійної академії України. Гостя розповіла про перші телевізійні включення, як ведучі готувались до ефірів, які були умови та проблеми під час прямих включень. Поділилась власним досвідом роботи на одному з перших телеканалів в Україні.

Тетяна Цимбал в роки своїх перших програм

Тетяна Василівна з радістю розповіла цікаві спостереженням про те, як обирали телеведучих в п’ятдесятих роках: «Кожне місто обирає на роль диктора свій ідеал жіночої краси. Неля Харченко – Одеса. Це фонтан емоцій, море, сонце, легкість, усмішка. Наталя Березовська – Харків. Це потенціал, строгість, академічність.Пані Стефа у Львові. Ніде так нікого не називали, лише Пані Стефу. Це поважність, солідність. Ольга Даниленко – Київ. Красуня з короною на голові з коси - так її описували. Це символ нашої України.»

Тетяна Цимбал розповіла про Хрещатик 26 – місце, де був перший Київський телецентр. 5 листопада 1951 року — відбулася перша професійна телетрансляція на Хрещатику 26,
а 7-го відбулася «жива» телетрансляція параду й демонстрації, що проходили на Хрещатику.

Завдяки цій зустрічі з Тетяною Цимбал студенти нашого факультету доторкнулись до історії та відчули незламний дух українського телебачення з перших вуст.

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко