Майстер-клас від Олександра Бутка

Днями на Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Олександра Бутко. Головною темою зустрічі є «Знакові обличчя телебачення 50-60-х років 20 століття».

Спікер розповів як починалося телемовлення у 1939-му, хто був першими працівниками телебачення та як були влаштовані студії. Поділився історією про Тамару Щербатюк, яка працювала спочатку поза кадром, а потім – і в кадрі понад 50 років. Вона брала участь у першому в історії радянського телебачення телемості Київ – Москва (1960).

Олександр Васильович показав фрагмент відомої передачі «Вечірня казка» з головним героєм дідусем Панасом, який став легендою чорно-білого телебачення. Також у розповіді йшлося про появу кольорового телебачення та перший кольоровий телефільм.

Олександр Бутко поділився цікавою інформацію про те, як проводились кастинги на роль ведучої програм, коротко розповів біографії життя перших ведучих: Т. Щербатюк, О.Даниленко, О. Ніколаєва, Анатолій Барчуков та Віктор Нестеренко. Було багато поставлено запитань до аудиторії і глядачі з радістю відповідали та брали участь в опитуванні.

Студенти з захопленням слухали розповіді Олександра Бутка і з нетерпінням чекають наступної зустрічі знову.