Майстер-клас від Юлії Мендель

На Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Юлії Мендель - журналістки, прессекретарки Президента України з 2019 по 2021 рік.

Юлія Мендель працювала на українських телеканалах, але 2014 рік так сильно вплинув, що вона почала займатися розслідуванням. Жоден канал не хотів робити такий формат. В цей час Юлія почала читати міжнародні медіа, які писали про ситуацію в Україні і набиралась досвіду в іншій журналістиці. Також працювала в Міжнародному Комітеті Червоного Хреста, тоді ж Юлію запросили на телеканал Інтер.

Як стала Прессекретарем Президента?

«Був відкритий конкурс на прессекретаря куди подалось 4 тисячі людей і Юлія була перша в рейтингу.»

В цій професії багато як захоплюючого, так і жахливого. Захоплюючого: зустрічі з пані Меркель, паном Макроном, Трампом, бачилась майже з усіма лідерами світу. З жахливого: дезінформація. Яка схожа на хвилю, але коли несеться цунамі, то злякається навіть робот.

Юлія Мендель поділилась як проходить один день з президентом:

«На сон часу немає. Нудні, довгі наради. Найцікавіше подорожувати, але найважча подорож на Донбас і вони не просто для показухи, а справді для вирішення проблем.
Працювати з президентом по різному, це майже весь час без сну.»

Дякуюємо Юлії за те, що поділилась своїм безцінним досвідом і чекаємо її в гості знову!

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко