Майстер-клас від Валерія Шалиги

До Факультету кіно і телебачення завітав Валерій Шалига - український актор, режисер сценарист. Заслужений артист України та член спілки кінематографістів України.

Валерій розповів студентам про свій професійний шлях та чим відрізняється режисерська діяльність в театрі від кіно. Артист помічає, що з кожним роком в режисурі йде втрата художньої форми. Режисери навпаки, додають більше епатажності та скандальності. Намагаються глядача чимось штучно вразити.

Під час майстер-класу, Валерій Шалига розкрив тему важливості глядача в роботі режисера: «Спочатку потрібно визначитись з формою подачі матеріалу. Їх безліч, і від них залежить правдивість вашої історії.»

В кожному фільмі є ілюзія правди і вона створюється за допомогою художніх засобів. Саме це впливає на свідомість глядача.

Артист поділився цінними порадами, які обов’язково допоможуть в роботі студентам. Дякуємо і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!