Майстер-клас від Максима Онанко та Андрія Боутьонка

На Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Максима Онанко та Андрія Боутьонка. Тож давайте познайомимось з нашими зірковими спікерами!

Максим Онанко – заступник директора з виробництва «Новинна група телеканалу Україна».

Андрій Боутьонок – режисер трансляції заходів, що проводяться Офісом Президента, режисер трансляції державних свят та заходів.

Гості розповіли з чого починали свій професійний шлях та як знаходили роботу за професією. Доречі, знайти роботу за покликанням не завжди легко. Адже конкуренція у галузі кіно-, телемистецтва чимала!

Андрій поділився чим зараз займається та які має проєкти: перезапуски телеканалів, зйомки заходів з Президентом України, зйомки прямих ефірів M1 Music Awards, «Міс Україна» і багато інших. Ще поділився секретами як встигнути виконувати всю роботу і як воно працювати на таких проєктах. А Максим пояснив студентам, що таке багато камерна зйомка, для чого її використовують. Доречно згадати ще, що знання про багатокамерну зйомку корисні не лише операторам, а й тележурналістам. Тому, що знімати на декілька камер динамічніше і можна монтувати з різних точок зйомки.

Спікери розповіли, що найцікавіше глядачу дивитись по телебаченню і передбачили як уподобання можуть змінитися через пару років.