Майстер-клас від Петра Маги

На Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Петра Маги!

Петро Мага – український актор, поет-пісняр, телеведучий, сценарист, режисер масових заходів, Народний артист України. Художній керівник київського театру «Особистості», співведучий телепрограми «Шустер LIVE» і автор пісень для Павла Зіброва та багатьох інших українських співаків. А ще майстер першого курсу тележурналістів 2021 року.

Петро розповів про професію журналіста:
- які бувають складнощі під час зйомок і прямих включень;
- чим доводеться жертвувати і що взагалі потрібно робити, щоб бути професіоналом в цій справі.

Спікер поділився принципом викладання майстерності ведучого в університеті! До речі, наш університет вважається найкращим місцем для розвитку творчих людей. Адже тут є уся необхідна база та можливості для здобуття обраної професії. Також Петро розповів, що речі, які на перший погляд складні можна пояснити на простих прикладах. Уміння перефразовувати і говорити глядачам доступними словами одна із важливих рис журналіста.

Дякуємо за цікаву і змістовну зустріч!