Майстер-клас від Олександра Барби

Олександр Барба – звукорежисер телеканалу «1+1», програми «Право на владу», «Голос країни», «Танці з зірками», «Ліга сміху», «Квартал 95».

Олександр розповів, чому обрав саме цю професію: «Я народився в кіношній сім’ї, тому сфера кіно і телебачення мене приваблювала з  дитинства…».Після розповіді про свій шлях до медіапростору, спікер перейшов до професійних порад студентам.

Найперше, що має знати звукорежисер, ще до початку зйомок - це:

- який формат зйомки;

-  запис чи прямий ефір;

- яка кількість запрошених людей;

-  де вони перебувають на знімальному майданчику;

-  чи є іноземці (щоб забезпечити зв’язок з перекладачем);

- чи будуть прямі включення в ефір.

Звукорежисер розповів, які бувають мікрофони - ручні, петличні, гарнітура та чим вони відрізняються один від одного.

Крім того, Олександр розповів студентам як проходять записи та прямі включення на таких популярних шоу, як «Голос країни», «Право на владу», «Танці з зірками».

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко