Вітаємо!

Міністром освіти і науки України С.М. Шкарлетом за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов'язків доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри кіно-телемистецтва факультету кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв Олександр Вікторович Безручко був нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою найвищого ступеня – нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення». На зборах колективу Київського національного університету культури і мистецтв цю почесну нагороду вручив почесний ректор, доктор педагогічних наук, професор, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України Михайло Михайлович Поплавський.

Факультет кіно і телебачення пишається своїм викладачем!  Ми бажаємо вам творчої наснаги, натхнення і підкорення нових висот та здобутків!

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Данилюк Володимир Петрович

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко