Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію звукорежисера:

1.Врятувати рядового Раяна (1998) - четверо братів вирушають на війну. Троє помирають дуже швидко, а молодший Джеймс залишається живим. Командування розуміє,що у матері не залишилось нікого, тому будь-якою ціною намагаються врятувати життя Раяна.

«Стівен Спілберг сказав знаменитому звукорежисеру Гері Рюдстрему, що він не хоче, щоб фільм «звучав по-голлівудськи», і в  кінцевому результаті була створена одна з найбільш реалістичних військових драм всіх часів. Звуки пострілів, вибухи, тремтіння наляканих героїв здивують Вас.»

2.Трансформери(2007) - кінострічка розповідає про війну між групами розумних інопланетних роботів, здатних трансформуватися в різноманітну техніку. Предметом їх розбрату стає могутній артефакт Велика Іскра, який при неправильному використанні може принести в Галактику руйнування і смерть. Тому у битву вирішують  вступити звичайні  люди.

«Фільм переповнений звуковими ефектами.Скрегіт металу по металу під час трансформації машини в робота і навпаки передається одночасно механічними і вибуховими звуками.»

3. Матриця(1999) - головний герой Томас Андерсон веде подвійне життя. Вдень він програміст у великій компанії, вночі - хакер Нео. Одного разу на його персональний комп'ютер приходить дивне повідомлення: «Ти загруз у Матриці». Тепер йому доводиться виконувати різні вказівки.

«З огляду на хард-рокові та  металеві саундтреки, звукові ефекти могли б загубитися на їхньому фоні , але бойові сцени, свистячі в повітрі кулі і навіть металевий звук ложки, яка згинається  привертають увагу глядача.»

Приємного перегляду!

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк