Інститут кіно і телебачення

Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію телеведучого:

1.Пісенний конкурс „Євробачення“: Історія вогненної саги (2020) - Ісландські музиканти Ларс Ерікссон і Сіґріт Еріксдоттер мріють перемогти на знаменитому міжнародному конкурсі естрадної пісні. Вони готові йти до кінця і для досягнення заповітної мети не зупиняться ні перед чим.

«Ця кінострічка - це відтворення популярного музичного шоу. Тут багато гумору, оплесків, пісень. Але крім цього всього цікаво спостерігати за взаємодією ведучих. Вони справжні, допитливі та зацікавлені. У них можна багато чого повчитись.»

2. Вердикт народу (2003) - телепродюссер Марті Рокман береться зробити інтерактивне реаліті-шоу під назвою «Вердикт народу». Рокман пропонує засудженій людині довести свою невинність у прямому ефірі і отримати реальне виправдання.

«Цікавий жанр "інтерв'ю" -  спостерігайте за ведучим, запам'ятовуйте його запитання. А також аналізуйте поведінку, емоції і жести інтерв'юйованого.»

3. Американська мрія (2006) - Мартін Твід — ведучий популярного американського телевізійного шоу. Він готовий зробити все, аби тільки його передача була найпопулярнішою. У новому сезоні Твід підготував для глядачів черговий сюрприз. У його конкурсі будуть змагатись найрізноманітніші зірки. А спеціальним членом журі буде не хто інший, як сам президент США, який відчуває колосальне падіння рейтингу і вживає заходів для виправлення становища.

«Цікаво спостерігати як і за ведучими, так і за учасниками шоу. Переглядаючи фільм, Ви краще зрозумієте, як можна влучно пожартувати, як правильно реагувати на неконструктивну критику і образи. А ще провідну роль відіграє імпровізація акторів, адже більшість невдалих моментів режисери вирішили залишити у кінострічці.»

Приємного перегляду!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov