Інститут кіно і телебачення

Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію кінооператора:

  1. Лоґан: Росомаха (2017) - старий Логан повернувся і повинен вступити в бій проти давнього суперника. Проте цього разу йому потрібно врятувати не тільки себе, а ще й дівчинку-мутантку та старого хворого професора Ікс. Але Росомаха уже безсилий і йому самому потрібна допомога.

«Кінооператор Джон Метісон настояв на максимальному скороченні сцен з хромакеєм.  Тим самим і створив одну з найяскравіших кінострічок про супергероїв. Джон Медісон - візуальний естет, він надає перевагу світлу та масштабу. І як сам оператор говорить: «Знімайте все, що гарно виглядає». І повірте, картинка  цього фільму вражає.»

  1. Спокута(2007) - Роббі та Сесилія таємно закохані один в одного. Але їм не судилось бути разом. Доля приготувала для обох важкі випробування. Їм доведеться зустрітись з брехнею, розлукою та найгірше - війною.

«Кінооператор Шеймус Мак-Гарві під час зйомок фільму тісно співпрацював з костюмерами і декораторами. Саме так він створював крупні плани та яскраві деталі. Сцени цього фільму - суцільна насолода для глядача.»

  1. Нафта (2007) - головний герой - магнат Даніель Плейнв'ю, власник великої нафтовидобувної компанії. Проаналізувавши своє життя, чоловік розуміє, що бізнес приносить лише самотність, розруху та нещастя. Деніел отримує шанс розлучитися з компанією за пристойну суму, але покинути справу він не готовий. На шляху до свого успіху, йому доведеться знищити усіх суперників.

«Кінооператор Роберт Елсвіт захоплюється довгими кадрам, крупними планам і старим кіно. Саме в цьому фільмі втілені усі ці риси. Також, кінострічка переповнена прекрасними пейзажами. А ще велику роль у фільмі відіграють яскраві кольори, на яких оператор акцентує увагу глядача.»

Приємного перегляду!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov