Факти про кінематограф

1 - Трейлери не завжди анонсували вихід фільму в широкий прокат

Перші трейлери з'явилися ще в 1912 році. Англійське слово trail перекладається як "слід" – короткі ролики з коротким змістом фільму або просто його основними моментами з'являлися в кінці фільму. Але після закінчення фільму глядачі вставали і йшли, трейлери стали показувати в якості анонсу.

2 - Чому "мильна" опера

Зазвичай домогосподарки в 1930-х рр. в США дивилися серіали. А рекламні паузи під час трансляції були в основному виробники побутової хімії (мила, шампунів, пральних порошків). Тому спочатку в побутових розмовах, а потім вже і в професійному середовищі ці серіали стали називати саме "мильними" операми.

3 - Нестандартний Хічкок і його "Птахи"

Альфред Хічкок в 1963 році вирішив не ставити в кінці The End. Він хотів створити у глядача відчуття безперервного жаху і страху. З цією ж метою – щоб ще більше нас налякати – Хічкок відмовився від будь-якої музики у фільмі.

4 - Одна газета на весь Голлівуд

Одна і та ж газета ось уже хороших років сорок показується в різних фільмах. Газету надрукувала фірма Earl Hays Press, яка робить реквізит для голлівудських фільмів. Таким чином в кіно уникають часової прив'язки і позовів від реальних друкованих ЗМІ.

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко