Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію режисера монтажу:

1. Ультиматум Борда (2007) -Головний герой втратив пам'ять, кохану людину. Неочікувано він вступає в сутичку з професійним вбивцям, але навіть їм не вдається його зупинити.  Тепер його мета - дізнатися ким же він був насправді ...

«Фільм інтригуючий, захоплюючий та цікавий. Неможливо відірвати очей від перегляду. Усі кадри, плани, ракурси - гармонійно поєднані. А ще їх чудово доповнюють драйвові саундтреки.»

2. Дерево життя (2011) - Сюжет розвивається навколо життя хлопчика на ім'я Джек. Спочатку парубку світ здається дивним, наповненим любов'ю матері і турботою батька. Але з часом він розуміє, що життя - штука складна і стикається з болем, зі стражданнями, і смертю.

«Дуже глибокий фільм, але в той же час нуднуватий. Іноді здається, що тільки якісний монтаж змушує додивитись цю кінострічку до кінця.»

3. Аутсайдери (2019) - Події розгортаються у 1966 році. Генрі Форд ІІ ініціює розробку принципово нового автомобіля, який здатен був би випередити одвічного суперника Ferrari. На рахунку Ferrari на той час була серія з 6 перемог поспіль. За роботу взялися геніальний інженер, але чи вдалося їм створити "нового гонщика".

«Фільм заснований на реальних подіях. А ще кінострічка отримала перемогу на премії  «Оскар» за номінацію "найкращий монтаж". Це той випадок коли не потрібно описувати - варто подивитись, кайфанути і оцінити.»

Приємного перегляду!

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк