Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Петра Маги

«Жодні ракети не зламають українців», - Петро Мага.

Для студентів Київського національного університету культури і мистецтв та Київського університету культури провів майстер-клас український телеведучий, актор, автор пісень, Народний артист України - Петро Петрович Мага.

Петро Петрович воює у складі  Збройних Сил України, захищає країну з четвертого дня російського вторгнення. Пережив та побачив багато страшних подій, чимало з них відобразилися у його віршах. Петро Мага зізнається, усі вони зараз народжуються від шоку. Під час зустрічі зі студентами народний артист України презентував свою книгу «Вірші з окопу».

Один із них - про Бучу, про всі ті звірства та вбивства, які скоїли на початку війни  росіяни. А нещодавно світ побачив вірш «Янголя», присвячений новонародженому хлопчику в Запоріжжі, якого вбили росіяни ракетами на другий день його життя. Слухаючи вірші студенти не змогли стримати своїх емоцій та сліз.

Втім, за словами Петра Маги, жодні негаразди не можуть позбавити українців почуття гумору. В будь-якій стресовій ситуації вони, мало не у першу чергу, створюють «меми» і підіймають бойовий дух. Тому під час зустрічі не обійшлося без цього - студенти подивилися кумедні відео з участю «орків» та трішки підняли собі настрій. А також послухали вірш Петра Петровича «Єнот», який написаний у стилі казки.

Фінальний вірш «Сіяти треба» показав всю силу та незламність українського народу, який попри обстріли продовжує відбудовувати свою країну, працювати та жити.

«Я шокований нашим народом, як він вміє приводити в порядок свою країну власними зусиллями, не прохаючи жодних коштів від влади», - заявив Петро Мага.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися з гостем та отримати відповіді на всі свої запитання. Хоча, часу було замало, адже Петро Петрович мав далі їхати на позиції захищати країну, студенти отримали позитивні емоції і з нетерпінням чекають свого викладача, та без сумніву, Героя знову у стінах університету.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov