Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Григорія Решетніка

«Виграє той, хто на один раз більше піднявся, ніж впав!», - Григорій Решетнік.

Решетнік Григорій Іванович – викладач в університеті культури і мистецтв на факультеті кіно і телебачення, український телеведучий, актор, режисер, диктор, шоумен, громадський діяч. Обличчя телеканалу СТБ та премії «Людина року». Ведучий програми «Неймовірна правда про зірок» і шоу «Холостяк» та «Холостячка». Був бренд-голосом телеканалів: «Інтер», «1+1», «2+2» і радіостанції «Наше Радіо».

Сьогодні разом зі своїм контент-мейкером Галиною Нудищук, Григорій завітав на майстер-клас для студентів у Київський університет культури. Ведучий активно комунікував зі студентами, жартував та фотографувався. Григорій поділився власним досвідом роботи на телеканалі, труднощами у кар’єрі, які виникли під час війни, поділився своєю неймовірною любов‘ю до своєї професії. Галина показала відеовізитку Григорія, аби студенти на власні очі побачили, яким було життя справжнього ведучого до 24 лютого та як довелося працювати в реаліях війни.

Григорій розповів, який тернистий шлях до успіху йому довелося пройти. Головною порадою для всіх студентів стало те, що після поразки потрібно робити самоаналіз та вдосконалюватись. Студентам завжди каже, хоч і банальну, але правдиву фразу: «Виграє той, хто на один раз більше піднявся, ніж впав!». Крім цього, зірковий гість закликав максимально використати навчання в університеті, щоб в кінцевому результаті легше здійснити свою мрію.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2023 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov