Майстер-клас від Надії Бондарець

До стін факультету кіно і телебачення завітала саундекспертка, сертифікована медіатренерка, членкиня спілки звукорежисерів України,саундсупервайзер, засновница проекту ILoveSound UA I, експерт Українського Культурного Фонду 2018-2022 року - Надія Бондарець.

Незважаючи на те, що Надія Бондарець фахівець зі звуку, але  майстер-клас провела для всіх спеціальностей медіа. Розповіла про дивайси, про різновиди мікрофонів, адже вони потрібні і акторам, і журналістам, і ведучим, і режисерам та звукорежисерам. Експертка зазначила, що чимало професіоналів проти застосування мікрофонів для смартфонів. Втім, Надія лише «за» використання мікрофонів, адже це зручно і якість звуку не псується.

Також гостя на практиці протестувала мікрофони, аби студенти побачили та почули різницю звуку і спробували його записати підключаючи свій телефон.

Студенти активно комунікували з Надією у форматі «питання - відповідь». Саундекспертка дала корисні настанови: «Не боятись бути недоречним! Цікавитись, консультуватись та комунікувати з людьми, які мають рацію і зможуть дати поради».  Зустріч видалась дуже цікавою та інформативною.

Тел.: +38 (093) 741-30-55

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк