Інститут кіно і телебачення

Мага Петро Петрович - Людина з великої літери!

Добрий день, Петро Петрович! Чи маєте ви трохи часу для інтерв’ю?

Вітаю Вас. Певно декілька хвилин можемо поспілкуватись.

Петро Петрович, у Вас дуже багато справ. Ви і тележурналіст, і актор, сценарист, режисер, поет, і художній керівник театру, і викладач. Скажіть звідки ви постійно черпаєте це  натхнення? 

Ви знаєте хтось колись сказав, що натхнення придумали росіяни, щоб гроші не платити. Ну що значить натхнення? Є професійність, професійне ставлення, є рівень нижче якого не можна опускатися. Скажімо, якщо спортсмен вийшов на якийсь рівень і бере участь в світових змаганнях, розуміє, що туди доходять тільки ті люди, які знають, що не можуть собі дозволити ніякої поступки. Я так само жива люди, я вранці прокидаюся в мене може боліти голова, я можу погано себе почувати, в мене може бути не той тиск. Я встаю, пірнаю в холодну воду або приймаю гарячий душ і кажу: "треба". Сьогодні ти тут, завтра в Америці, післязавтра ти в Німеччині, потім в Швейцарії, далі знову тут. Іноді буває, що прокидаєшся в готелі і не розумієш де ти. Сам собі дивуєшся, як ти можеш все це витримувати. А ще враховуючи, що сьогодні ти харчувався  в дорогому ресторані, а завтра  тебе поселили в якомусь невеличкому селі і ти в придорожньому кафе їси бутерброди із не дуже свіжою ковбасою. Нічого страшного тут немає. Знаєте у нас чомусь дуже багато людей вирішили назвати себе зірками, вигадують собі статуси . Я хочу таких запевнити в тому, що коли вони пхають у ніс комусь свої райдери, вони цим тільки дратують. І таких ніколи не люблять. Я пам'ятаю, я робив великий концерт в Харківському управлінні залізниці. Мені почали дзвонити і запитувати: "Петро Петрович, скажіть будь ласка, а яка машина вас має зустрічати, а що ви маєте їсти, де ви маєте жити?". Я кажу: "Люди добрі, ну я розумію, що ви поселете мене не в залізничному гуртожитку. Правда? А до машини в мене одна єдина вимога, щоб влітку було не спекотно, а взимку було не холодно. Ну а з їжі, головне аби на столі не було молока, бо я поверну ще й мамине молоко, яке в мені залишилося. Ну не приймає в мене організм." Я приїхав туди. Щоб ви не сумнівалися мене возив Mersedes S-класу, я жив в президентському номері, і харчувався я дуже і дуже добре. І я ж їм кажу: "То навіщо ж було питати." Та говорить: "Після того як Ви так відповіли для вас хотілося робити щось хороше." Знаєте, а коли приходять і починають пхати у ніс: " Ты мне должен вот это, ты мне должен вот это!".  Та ніхто нікому нічого не винен. І наші люди, на жаль, дуже швидко забувають, звідки вони вибралися, що вони мали на своєму життєвому шляху. Я завжди буду пам'ятати, що навколо мене люди, серед яких я виріс в своєму рідному селі, що навколо нас живе мільйони людей, які живуть значно гірше, ніж ми і треба бути їм вдячними за те, що вони не відривають нам за це голову. Знаєте, в принципі, коли така велика різниця між рівнем життя у одних та інших, це призводить до революційної ситуації. Давно маю думку, що нам вже вистачить революцій. Тому що, ще 2-3 революції і ми будемо воювати один з одним кам'яними сокирами. З кожним разом стає все тільки гірше, гірше і гірше. Народ деградує впершу чергу тому, що втікають ті, хто думають головою. Вони не хочуть, щоб навколо них були катаклізми. Ну ось так і живемо.

Ви закінчили акторський факультет, довгий час працювали актором, це була мрія дитинства чи був якийсь момент, що переконав Вас втупати в  театральний.

Вирішив. Був момент коли, на Всесоюзному перегляді агіттеатрів мені автор гімну Радянського союзу Сергій Міхалков сказав, що мені треба вступати на акторський. Він мене запитав куди я хочу поступати. Я кажу: "Ну я слідчим хочу бути." Він сказав, що я дурак і мені треба вступати на акторський. Ну я послухав, за що йому дуже вдячний.

Чудово. Сьогодні Ви дуже різностороння людина. Чи є  якась справа якої  вам було б цікаво навчитися?

Хотілося б сказати, що я хочу навчитися вишивати бісером, але неправда. Я по доброму заздрю тим, хто вміє грати на роялі. Мені іноді сниться, що я таке творю.

А щось вже пробували?

Та ні! Трьома пальцями "вихри враждебные веют над нами". Закомпонувати собі вічний «Let It Be» Beatles можу так. Ну тому, що воно кумедне, тому що там чотири акорди.

Після  вашої сатиричної відповіді на мультфільм "Сказочная Русь"вже пройшло декілька років. Чи змінилася наразі ваша думка стосовно діяльності 95 кварталу?

Я розумію, що вони талановиті. Я розумію, що вони багато чого вміють. Я з великою повагою ставлюся до тієї цілої імперії, яку вони створили. Я просто не люблю, коли в угоду комусь, чмирять когось. Ось зараз в угоду комусь вони в кожній програмі висміюють Кличко, роблять його абсолютним, таким знаєте імбіцилом. Ну, по-перше, я хотів би побачити, як вони виглядали, коли б зустрілися з Кличко вживу. А, по-друге, не бувають дурнуваті люди мерами, чемпіонами світу і мільйонерами. Знаєте, я просто розумію, що хлопці роблять те, що їм сказали. А з такими речами я не згоден. Я ніколи не роблю те, що мені кажуть робити.

Дякую вам за відповідь. Скажіть, а що для вас головне у житті?

Сім'я головне. Ну а як інакше?

Як у пісні «Краще за донечку може бути тільки дві", а що може бути краще за дві? (пісня «Дві доні» Петро і Тетяна Мага)

Ні, з цим ділом я вже зав'язав. Одну вже виростив, вже доросла, друга трішки менша.  А так, звичайно, сім'я - місце куди ти повертаєшся, де тебе чекають. Я поведений на професії, я працював, працюю і буду працювати, але все це робиться для того, аби моя сім'я була в абсолютному порядку.

І останнє питання. На вашу думку, які основні якості повинен розвивати в собі студент, аби стати професіоналом своєї справи ?

Бажання вчитися. Якщо є бажання - все можливо. Я ж розумію, що сюди не взяли абсолютних невігласів. Взяли людей, які мають хоч якісь елементарні навички. Якщо вони готові навчатися, якщо вони цю якість в собі підтримують, працюючи багато і вперто, вони можуть стати серйозними фахівцями, перепльовуючи навіть тих, кому Бог дав талант, але не дав бажання. Тільки праця, другого немає.

Дякую Вам за інтерв’ю та за корисні настанови студентам.

І Вам дякую. Усього найкращого!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2022 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov