Інститут кіно і телебачення

Кіностудія 20th Century Fox ( I частина)

Заснована кіностудія в Лос-Анджелесі 1935 року в результаті злиття двох компаній: Fox Film Corporation  та 20th Century Pictures. Директором вважається бізнесмен Уільям Фокс, який першим, ще на 20 років раніше заснував студію Fox Film Corporation. Загалом Фокс зосереджувався лише на скуповуванні театрів, а не на створені кінострічок. Тому опинившись майже банкрутом 1935 року Уільям об’єднується разом із Ніколасом Шенком і утворюють єдину кіностудію «20th Century Pictures». Кіновирбником вони запропонували стати професіональному продюсеру та сценаристу Деррілу Зануку.

З кожним роком компанія ставала все успішнішою. Вже через рік після існування студія номінована на премію «Оскар» за фільм «Будинок Ротшильдів». Пізніше вийшла драма «Знедолені» за романом Віктора Гюго – і одразу номінація на «Оскар».

Кіностудія постійно стикалася зі взлетами та падіннями. Першим успіхом стало придбання компанією 1953 року французького винаходу, за допомогою якого можна показувати нове широкоформатне кіно. Французька система – CinemaSkope дозволяла сприймати стрічки більш глибоко та реалістично. Натомість, шалений успіх цієї системи та нової зірки Мерлін Монро не виправдався. Компанія знову майже збанкрутилася. Все це сталося через невимовно дорогий фільм «Клеопатра» (1963 року) з Елізабет Тейлор у головній ролі. Бюджет фільму становив 44 мільйони доларів із яких 31 мільйон доларів пішло на саме виробництво.

На майже збанкрутілій компанії вирішують змінити керівників та випускають серію дешевих фільмів аби хоч якось втриматися від розпаду. Одним із видатних продюсерів студії став Алан Ледд, завдяки якому у 1977 році з’явилася перша частина фільму «Зоряні війни».

«Зоряні війни» - найкасовіша стрічка за усю історію кіностудії, яка і по сьогодення поповнює кількість переглядів та дохід компанії.

А чи правда те, що студію 20th Century Pictures наразі продали компанії Disney? Відповідь на це питання ви зможете дізнатися у наступній статті.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2023 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov