Інститут кіно і телебачення

Кіностудія 20th Century Fox ( II частина)

         «20th Century вже не Фокс, а Дісней» - саме такі чутки були поширені по всьому світові у 2019 році. І це виявилося правдою. Компанія Disney придбала частину активів холдингу  20th Century Fox за 71 мільярд доларів. Тож Walt Disney отримала авторські права на популярні кінострічки, серед яких «Аватар» та «Сімпсони», а також на телевізійні мережі Sky і FX. Тому майже одразу назву компанії «20th Century Fox» змінили на «20th Century Studios».

Але навіщо це все компанії Disney? Насправді кіностудія Дісней зосереджується на виробництві кінострічок для широкого кола глядачів. Натомість Фокс останнім часом спрямовує свої фільми на вужчу, але активнішу аудиторію 20+. До прикладу, фільм «Дедпул» ніяк не можна уявити під слоганом Дісней. Таким чином Walt Disney хочуть залучити до себе максимально велику аудиторію аби вийти на новий рівень та позмагатися вже з Netflix.

Також, як і обіцяли, радимо вам топ 3 фільми від кіностудії 20th Century Fox:

  1. Фільм про улюблених домашніх тварин «Неймовірний світ очима Енцо». Кінострічка розкаже вам про життя собаки Енцо і його власника Денні. Для них кожен день – це перегони. І не важливо як ти здолаєш їх, якщо на шляху тебе чекають захопливі пейзажі, злети і падіння. Денні та собаку Енцо чекають свої перегони, але вони розуміють, що виграти – не означає перегнати суперника. Виграти – значить повернутися після програшу на ту саму дорогу і пройти її до фінішу, якою б складною вона не була.

 

  1. Друга підбірка також стосується швидкості, але основана на реальних подіях протистояння двох бізнесменів. Кінострічка «Форд проти Феррарі» показує справжнє протистояння Генрі Форда та Енцо Феррарі. Егоїст Генрі був готовий витратити 25 мільйонів доларів на створення спортивного автомобілю аби помститися конкуренту за розрозбку «сторіччя». Полем битви стала реальна гонка на витривалість у французьмому Ле-Мані тривалістю 24 години.

 

  1. Останній фільм який ми радимо подивитися це «Богемна рапсодія». Для тих, хто є фанатом легендарної рок-групи «Queen». В основі фільму історія становлення фронтмена групи, співака Фредді Мерк'юрі. Звичайний студент-художник у якого була шалена енергетика, харизма та чудовий голос згодом став популярний на увесь світ. Звісно, що не обійшлося і без невдач.

Отож, радимо переглянути вам ці фільми.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2023 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov