Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Колі Сєрги

«Лояльності зараз не місце!», - Коля Сєрга про все російське в Україні.

Нестандартна зустріч відбулася у стінах факультету кіно і телебачення. До студентів завітав музикант, поет, телеведучий, а сьогодні військовослужбовець Коля Сєрга. Це був не просто майстер-клас, чи фан-зустріч, це була справжня лекція патріотизму та любові до всього українського!

На початку Коля розповів, де його 24 лютого застала війна і як він відреагував на всі події. Зізнався, що довго не думаючи, записався у лави Збройних Сил України. Відтак, почалося його «військове» життя. На війні зрозумів наскільки важливим є моральний і психологічний дух військових. Тож, щовечора, як музикант, влаштовував побратимам невеличкі концерти. Ідея так сподобалася як Колі, так і військовим, що переросла у масштабний проєкт - «Культурний десант».

« «Культурний десант» створений офіційно у червні, хоча працював з початку війни. Щовечора робили невеличкі концерти, співали «правильні» пісні. Потім почав їздити по сусідніх підрозділах, по лікарнях, щоб підтримати наших військових. Почали шукати ідейних людей. Зараз десант - це велика організація», - розповідає Коля Сєрга.

«Культурний десант» не єдиний проєкт до якого залучений Коля Сєрга. Він є активним учасником об’єднання «Разом» та інших ініціатив. Все це, розповідає музикант, об’єднано у загальний бренд «Культурні сили України» - платформа, що займається розвитком культури.

«Культура допомагає формувати майбутнє. Наша платформа створює контент, який зараз актуальний для країни. Мобілізована культура зараз працює, щоб вирішити актуальні питання: моральний стан військових, реабілітаційні процеси», - ділиться Коля Сєрга.

Метою бренду є залучення культури до виконання військових, гуманітарних та соціальних цілей країни під час війни з росією. Встановлення емоційних мостів між військовими і цивільними. Створення культурного контенту для супроводу важливих подій під час війни з росією.

«Бойовий, моральний і психологічний стан наших ЗСУ є дуже важливий і ми цим займаємось. Культура дуже потужний інструмент», - говорить Коля Сєрга.

За словами музиканта, зараз важливо протистояти ворогу на всіх фронтах. Співак переконаний, що росія - країна-геній пропаганди.

«Тому лояльності зараз не місце. Викидати потрібно все російське, щоб вмістити українське для свого зросту», - переконаний військовослужбовець.

Також телеведучий зізнався, що з травня 2022 року повністю перейшов на українську мову у спілкуванні. Під час зустрічі Коля Сєрга відповів на всі запитання студентів, а ще розповів про створення нової пісні «Молитва» та зворушливий кліп на неї. Ролик знято у жанрі фентезі на основі архетипів українського фольклору.

«Жіночі образи у відео уособлюють сучасну Україну, а чоловічі – її безстрашних воїнів», - зазначив співак і додав, що коли вперше її виконував, то не міг стримати сліз.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2023 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov