Науково-практична конференція

Нещодавно в Інституті кіно і телебачення КНУКіМ пройшла науково-творча конференція на тему «Костюм, грим, візаж - основні невід’ємні складові створення телевізійного та екранного образу ведучого та актора».

Конференцію підготували і провели викладачі та студенти Інституту кіно і телебачення та факультету індустрії моди.

Відкрила захід проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук Гурбанська Антоніна Іванівна, яка зазначила, що дана конференція - це прекрасна можливість поглибити свої знання,  поділитися досвідом наукових досліджень. Директор Інституту кіно і телебачення Світлана Вікторівна Котляр  підкреслила неабияку актуальність запропонованих до обговорення тем. В свою чергу декан факультету індустрії моди Дихнич Людмила Петрівна звернула увагу на роль гриму, візажу у створенні телевізійного та екранного образу ведучого та актора.

Роботу конференції координували заступники директора Інституту кіно і телебачення КНУКіМ  Балабан Олександр Ілліч та Самініна Ганна Євгенівна.

За задумом організаторів, конференція складалась із двох частин: творчої та науково-дискусійної.

В нуковій частині були розглянуті аспекти, проблеми та перспективи розвитку у створенні телевізійного та екранного образу.

Протягом творчої частини студенти ІКіТБ та факультету індустрії моди представили  різні стилізовані образи.

Початок конференції був феєричним,  виконуючи запальні танцювальні рухи студентам вдалося створити експресивне хореографічне дійство та подарувати  сонячний настрій Африки усім присутнім в залі.

Неменше цікавими та яскравими були і інші виступи. Глядачі із захопленням спостерігали за дійством.

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Данилюк Володимир Петрович

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко