Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас популярного телеведучого Павла Шеремета

12 квітня в  Інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв пройшов майстер-клас скандально-відомого, білоруського та російського журналіста, письменника, телеведучого Павла Шеремета.

Студенти Інституту кіно й телебачення отримали можливість почути те, чого не знали, і переконатися в тому, у чому сумнівалися. Телеведучий розповів про велику місію професії журналіста її важливість та відповідальність за надану інформацію:

«Ми приходимо до людей, коли вони нас не чекають і навіть не хочуть бачити. Ми стукаємо до них у двері, коли вони переживають горе, і їм важко говорити. І гіркота в тому, що ми влізаємо до них в душу не перші, а можливо, десяті. Це наша робота.»

 Павло Шеремет закликав проявляти цікавість до людей, адже з простих людських історій народжуються книги, сюжети, фільми, та бути в політиці, тому що журналістика – це один з інститутів суспільства, і хто, як не журналісти, допоможуть народу, стануть модераторами примирення між ворогуючими сторонами, орієнтиром для людей у тому, що і де відбувається.

Павло Шеремет, це зразок нездоланного духу вічного місіонера, який через багато літ, незважаючи на численні ув’язнення за свої слова, думки та непокору владі заслужив звання великого майстра своєї справи.

Можливо, після лекції, дехто зі студентів зрозумів, що журналістика, це не та справа, за яку б він віддав свою волю, репутацію, життя, але більшість студентів точно вирішили, що ця професія - це їхнє майбутнє.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov