Олександр Балабан — метр ІКІТБ

Відомий український режисер театру та кіно, театральний педагог, засновник Українського музично-драматичного театру-студії класичної п'єси, Заслужений артист України , художній керівник Незалежної театральної творчої майстерні сІнемАтографЪ -Олександр Ілліч  Балабан! Незважаючи на доволі щільний графік, нам вдалося  взяти у нього інтерв’ю !

Д (диктор):Олександр Ілліч, що підштовхнуло Вас іти на творчу професію, адже, як нам відомо , спочатку ви почали навчатися на юридичному факультеті?

ОІ: Я вирішив бути режисером ще в 5 класі .

Д: Тобто мрія дитинства ?

ОІ: Ні, не скажу, що це була мрія. Ось я хотів стати істориком, письменником – це була мрія ! А режисером я вирішив стати в 5 класі і мені пощастило. У 17 років, коли я вступав до інституту кінематографії, Михайло Ромм, геніальний режисер, мені пояснив ,що режисура - це

професія над якою треба плідно  працювати, набувати життєвого досвіду та

він може взяти мене на курс, але з мене нічого не вийде, при будь-яких здібностях,  адже вона вимагає більш старшого віку. Тож, стати режисером зовсім не було спонтанним рішенням !

Д: Які людські якості ви цінуєте в людині :

ОІ: Цілеспрямованість , сила волі, порядність в  особистих, дружніх та фінансових взаєминах. Людина повинна бути вдячною. Таких якостей багато … А от найстрашнішою  якістю в житті людини, я вважаю  - є заздрість . Сподіваюся , що Бог позбавив мене цієї якості . Заздрість  - це роз'їдаюча якість . На жаль у творчому світі дуже багато заздрісних людей, цього не повинно бути !

Д: Як ви вважаєте , яку книгу повинна прочитати кожна поважаюча себе людина :

ОІ: Це « Три мушкетери»  О.Дюма.

Д: Яку з театральних постановок вважаєте найуспішнішою ?

ОІ: Постановки в яких брав участь акторський курс , який  я випустив у цьому році .

Д: Все дедалі частіше можна побачити дівчат , які курять. Як ви ставитеся до цього?

ОІ: Кажуть , курити не добре . Я  погано ставлюся коли курять студентки , які займаються акторською професією, тому що в юному віці формується дихальний апарат і це шкідливо для організму.

Д: І на останок , як ви вважаєте , що найкраще ви зробили в житті ?

ОІ: Я ще не зробив , все краще попереду .

Д: Дякую , Вам за інтерв’ю

ОІ: І Вам дякую!

Автор статті: Піголенко Ілона.

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко