Інститут кіно і телебачення

Місія вступ!

Такого напливу талановитої та зіркової молоді ще не було! З самого ранку на Факультеті кіно і телебачення відбувається реєстрація, видача вхідних браслетів, моральна підготовка до творчого конкурсу і власне сам творчий.

У кожного вступника різний зірковий час, хтось здає творчий  зранку, хтось о 14 годині дня, а хтось потрапляє до комісії о 18 вечора. Але не хвилюйтеся, не важливо о котрій, коли, хто буде в екзаменаційній комісії. Головне бути готовим, впевненим у своїх силах, не нервувати і запастися терпінням. Страх у цей момент – зайвий. Якщо ти дійсно талановитий, готувався і ще й маєш непогані бали ЗНО, то все вийде! Омріяний бюджет гарантовано у тебе в кишені!

Сьогодні Факультет кіно і телебачення переповнився співами, танцями, монологами, музикою та чарівними знімками.  На 6 спеціальностей факультету відбувається кінонабір! Вони будуть найкращими, найталановитішими, найпозитивнішими, найзаворожуючими, найрозумнішими та най, най, най… 

Абітурієнти дивують комісію своєю неординарністю та неповторністю. Адже кожен хто зайшов у двері екзаменаційної комісії був унікальним: голос, погляд, манера поведінки , відповідями на запитання та причиною вступу саме на цю спеціальність.

Були і такі хто хоче вступати на тележурналіста, а його з руками і ногами забирають на актора. Але абітурієнт  вже чітко для себе вирішив і зміна спеціальності не входила у його плани.  До чого я це? Якщо вже обрали ІКіТБ, то ідіть до нього, до своєї мети! Не здавайтеся!

І пам’ятайте – ІКіТБ любить тебе!!!

Автор: Вікторія Каліновська

#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #абітурієнт2018 #абітурієнт #зно #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov