Творчі конкурси у ІКіТБ! Як це було?

На Факультеті кіно і телебачення успішно завершилися творчі конкурси. За період творчих  конкурсів  наш кінодесант зняв чимало гарних відео. Їх можна побачити у нашому інстаграмі та на сторінці  у фейсбук.

Абітурієнти дивували нашу комісію своєю неповторністю! Хтось цікавим образом, хтось  геніальними фотографіями, а хтось вирішив продемонструвати свої творчі вміння у  інший спосіб, зігравши у карти на бюджет.

Що з цього вийшло можна подивитися у короткометражному  відеоролику. Достатньо лише одної хвилини, щоб зрозуміти, що  ІКіТБ – це місце для справжніх українських талантів, творчої молоді та просто позитивних людей, які уміють розфарбувати яскравими кольорами сірі будні!

Ви неперевершені! Ми з нетерпінням чекаємо першого вересня, щоб познайомитися з усіма вами поближче та відкрити неймовірний світ кіно і телебачення.

Певно було нелегко здавати творчий конкурс і доводити нашій вимогливій комісії, що саме ви заслуговуєте навчатися на найзірковішому факультеті та в найбогемнішому виші країни. Але воно того варте, бо саме тут ви станете не просто професіоналами, а людьми, які готові долати труднощі і йти до зірок.

Per aspera ad astra (лат. Скрізь терни до зірок).

Автор: Вікторія Каліновська

Тел.: +38 (093) 741-30-55