Інститут кіно і телебачення

Магія кіно

Ми часто дивимося телевізор, але ніколи не задумаємося як був знятий  епізод фільму? Де стояла знімальна група? Який  був використаний ракурс? За допомогою якої камери? І головне  чи використовувався у фільмі хромакей? 

Хромакей – це такий  зелений або синій фон(бувають і інші кольори), який розміщують у місцях  де потрібно створити спецефект. Наприклад  на задньому фоні створити пейзаж, продовження вулиці  чи замотати якусь частину тіла у нього.  

Хромакей – це полотно для кіношника, адже саме на ньому після зйомки на комп’ютері можливо домалювати все що завгодно! 

Він постійно використовується у фантастичних фільмах, наприклад у   «Піратах Карибського Моря: Скриня Мерця» уся команда капітана Деві Джонса була одягнена у одяг з хромакею. Тому, що це набагато вигідніше, ніж  повністю гримувати акторів, тим паче, що не всі епізоди можна відзняти за один день і непотрібно забувати про невдалі дублі!

 

У нашому університеті є декілька аудиторій з хромакеєм, одна з них переобладнана під студію програми «Шеф-кухар країни» у 3 корпусі ІКіТБ, інша знаходится на Чигоріна 14 та використовується студентами під час навчального процесу. Переважно в ній займаються оператори та фотографи, адже саме їм у першу чергу потрібно опанувати «магію хромакею».   

Саме хромакей створює загадковий, містичний світ кіно! За допомогою нього глядача відправляють у інший світ, галактику, реальність.   Кіно – це завжди цікаво,  не менш захоплююче дізнаватися  таємниці створення кінофільмів. Хромакей – це лише вершина айсбергу кіновиробництва!  У кіношників є ще багато тузів в рукаві.

Автор: Вікторія Каліновська

#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #абітурієнт2018 #абітурієнт #зно #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov