Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Льоші Красненка!

На Факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас міжнародного журналіста, радійника, сценариста та голови медіа групи ІКіТБ - Льоші Красненка!

Льоша випускник нашого факультету, але за період навчання він отримав не просто диплом магістра, а ще й звання!  Сьогодні  Льоша входить до складу Міжнародної федерації журналістів та медіапрофспілки  України.   Він почав працювати на радіо ще з першого курсу, а зараз веде прямі ефіри на Хіт FM – найбільшій радіостанції країни!    

Шлях нашого хедлайнера простягнувся через відомі телеканали, видання,радіостанції та навіть стажування  за кордоном! Усім цим багажем знань Льоша вирішив поділитися  з нашими студентами, адже він і сам був «зеленим».

Отож, як досягти  успіху, поради від Льоши Красненко:

  • Цілком і повністю фанатійте від своєї роботи, оточення ;
  • Ніколи не працюйте крізь "не хочу" чи "не можу"! ;
  • Робіть те, що подобається! ;
  • Експериментуйте, шукайте своє! ;
  • Ніколи не примушуйте себе до чогось ;
  • Жага має випромінюватися автоматично!

Окрім порад піднімалися і дуже важливі питання :  «Як стати міжнародним журналістом?»,  « Як потрапити на CNN  - Cable  News Network та пройти стажування?» ,  «Що потрібно, щоб вступити в Міжнародну федерацію журналістів ?», «Як знайти роботу на першому курсі?», « Як себе подати?» .

Насправді потрапити на стажування за кордон може кожен ! Достатньо мати талант та амбіції і трішки професійних навичок.  В Інтернеті можна знайти різні програми грантів, в одній із таких програм взяв участь і наш Льоша.  Суть гранту полягала в тому, що студенти з усього світу можуть виграти стажування на CNN. Умови прості: завантажити свою курсову роботу хронометражем до 10 хв., вона обов'язково має бути англійською та відповідати технічним характеристикам.  Тоді Льоша був студентом третього курсу і з легкістю впорався із завданням. Він зняв аналітичний  огляд про блогерів, котрі пробуджують підписників вчиняти суїцид. Більше року не було відповіді, але потім прийшов лист з запрошенням на стажування, а його робота потрапила у топ- 5. Ось така цікава історія!

Але, найбільшим сюрпризом для наших студентів стала  відеоробота із серця Данії - Копенгагена!  Наш мегаталановитий  Льоша декілька  днів назад повернувся із цього казкового міста, та був він там не просто так! Його відправив наш факультет у таємну розвідку, дізнатися – чому 7% наших підписників данці і що вони знають про Факультет кіно і телебачення?!

До речі, такі подорожі можливі лише в ІКіТБ, у КНУКіМ! Бо саме тут у найбогемнішому та найзірковішому університеті -  мрії збуваються! Хтозна можливо ти вже виграв свій щасливий білет – вступивши сюди.

Автор: Вікторія Каліновська

#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov