Новий день та новий гість у КНУКіМ!

Новий день та новий гість у КНУКіМ! До нас завітав Анатолій Анатолійович Яцечко - український радіоведучий, шоумен, ведучий програм «Сніданок з 1 + 1» і «Голос країни».

Зі слів медійника: «« Сніданок з 1 + 1 »- це єдине шоу, на яке я погодився б проміняти свою ранкову роботу на радіо. І такий збіг: мені запропонували разом з Русланом Сенічкіним вести «Сніданок»!»

Анатолій Анатолійович поділився досвідом із нашими студентами.  Під час навчання почав працювати на радіо, потім на телеканалах, мав навіть свій музичний проект «Правила граматики»!

Та робота на « Сніданку з 1+1» не стала крапкою у медіа-біографії нашого гостя. З 2017 року він ризикує та починає вести свій проект під назвою «Зе Интервьюер». Анатолій Анатолійович бере інтерв’ю у зірок,  у його списку опитаних вже чимало імен.  Тобто потрібно ніколи не зупинятися на досягнутому, вигадувати нові форми та формати і ви точно станете успішними та знаменитими!

Автор: Вікторія Каліновська