Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від фотографа-дайвера Миколи Заварика

У  ІКіТБ пройшов неймовірний майстер-клас від фотографа-дайвера Миколи Заварика.

Микола Заварика об’їздив півсвіту у пошуках підводних моделей. Мандрівник і вільний художник створює справжні шедеври підводного світу. За його словами, проводити зйомки під водою значно складніше, ніж на поверхні. «Вдалий кадр – це як лотерея. Оптичні властивості води зовсім не такі, як властивості повітря. Через це часто автофокус не правильно спрацьовує . Об’єкт під водою здається значно ближче, ніж він є насправді. Також відмінність в освітленні, зламуванні світла», - говорить фотограф-мандрівник.

За допомогою своїх знімків Микола Заварика намагається показати людям, що наша планета дивовижна, і її потрібно любити та оберігати.. Фотографував у Червоному морі, Індійському океані, на Мальдівах, Індонезії, Малайзії, Новій Гвінеї.

«Я подорожував не як фотограф, а як дайвер. Підводний світ надзвичайно багатий. Він захоплює своєю красою, яку людина ще не встигла зіпсувати. Коли я приїжджав додому після подорожі, я розповідав рідним, близьким як гарно та чудово під водою. Вони мені вірили, але я бачив, що до кінця вони мене не розуміють. Тому довелося взяти в руки камеру та полізти з нею під воду,» - ділиться дайвер.

Як зазначає Микола Миколайович, найлютіший хижак під водою – людина. Від них всі істоти тікають, навіть акули. «Як правило, найцікавіше посеред океану. Наприклад, ми перетинали екватор під водою, коли під нами було чотири кілометри глибини, – додає фотохудожник. – Океан – це колиска життя та кохання. Він забирає всю негативну енергію. Коли протягом тижня занурюєшся у нього, приїжджаєш додому зовсім іншою людиною».

Ось на такому захоплюючому майстер-класі побували наші оператори та фотографи.

«Дай Боже Вам Здоров'я і Натхнення. Удачі на землі і під водою!» Юрій Гармаш.

#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov