Мотиваційний майстер-клас від Олега Винника

В Університеті культури відбувся майстер-клас зіркового викладача Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, відомого співака Олега Винника. Розпочав атмосферну зустріч Михайло Поплавський, який наголосив, що Олег Винник – композитор, автор пісень і ТОП-артист українського шоу-бізнесу.

Першокурсники оваціями вітали зірок і одразу поставили запитання Олегу Виннику щодо кар’єри в Україні.

«Приблизно 15 років я жив і працював в Європі й саме у цей період написав свою першу пісню. Коли я повертався на Батьківщину, на 100% був впевнений, що залишусь жити саме тут. Я відчув, що маю творити, розвиватись, працювати і досягати успіху в Україні», – сказав Олег Винник і додав: «Той, хто цурається своєї Батьківщини ніколи не стане успішною особистістю, а той, хто пам’ятає і шанує – буде щасливим і успішним», – акцентував співак.

Найважливіше для успішної реалізації артиста, за словами виконавця, знайти свою цільову аудиторію.

«Ви маєте, розуміти, для кого працюєте, знати свою країну і публіку. Зрозумійте, якщо ви популярні тут, це не означає, що вас полюблять і зрозуміють в іншій країні.Важливо, що ви вкладаєте у свій творчий продукт. Вкладайте любов, і вона дасть свої плоди. У цьому є кайф», – підкреслив артист.

Михайло Поплавський доповнив: «Я на 100% погоджуюсь зі словами Олега Винника. Людина досягає успіху тоді, коли в неї є здорові творчі амбіції, український гонор і мета. А мета – це крила, які проростають. Бажаю вам успішного українського злету!».

Після чого зірковий викладач надав студентам цінні поради і зауважив, що саме від молоді залежить щасливе майбутнє України!

«Не шукайте натхнення і любов, вони є в кожному з вас!  Не женіться за грошима!Зумійте поставити себе так, щоб усі надихалися вами! Лише 1% – це талант, який надається Богом, а решта це кропітка праця. Я у вас вірю!».

Олег Винник порадив студентам завжди бути вдячними і сприймати будь-яку критику об’єктивно. Завершилась зустріч музичним подарунком від співака, який виконав хітові пісні «Ти в курсі», «Вовчиця» і «Як жити без тебе».

Майстер-клас змотивував студентів вірити в себе, у свою унікальність і впевнено йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди.

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27