10 вічних комедій (I частина)

ІКіТБ знає як підняти ваш настрій після важкого робочого дня! На допомогу прийдуть найкращі комедії усіх часів та народів, і ви зможете пережити все що завгодно.

У джазі тільки дівчата (1959)

«У всіх свої недоліки», – говорив один із героїв стрічки, а у цього фільму їх немає. Легендарну комедію вподобали мільйони телеглядачів різних поколінь по всьому світу. Воно й не дивно, адже тут ви знайдете і гангстерські розбірки, і пригоди, і музику, і кохання, і сміх. До того ж, чарівна Мерилін Монро підніме настрій не одному чоловіку.

Комедія про типового американського підлітка тих часів Мартіна, який росте у не зовсім благополучній родині і дружить з пришелепкуватим професором, стала безсмертною. Спостерігаючи, як Марті на машині часу, що винайшов Док, випадково опиняється в минулому і зриває доленосну зустріч його батьків, ви забудете про свої проблеми на роботі і до фінальних титрів не зможете відвести очі від екрану.

Сам удома (1990)

«Сам удома» – це не лише Новий рік та мандаринки. Історію про те, як дорослі забули вдома бешкетника Кевіна можна переглядати вічно, і все одно буде смішно. Фільм мав безліч частин, але перші три найбільше полюбилися глядачам. За деякими жорстокими жартами схований глибокий таємний зміст, тому фільм дасть змогу не лише посміятись над грабіжниками-невдахами, а й задуматись над сімейними цінностями.

День бабака (1993)

Легендарний фільм «День бабака» про телевізійного коментатора Філа Коннорса потрапляє у різноманітні підбірки, а все тому, що це не просто смішна, а й досить добра та розумна стрічка. Фільм не несе великого смислового навантаження, але допоможе вам зрозуміти, наскільки важливі прості речі, і чому не варто зациклюватися на робочих проблемах.

Маска (1994)

Перевтілення головного героя стрічки, сором’язливого Стенлі Іпкіса, який відчуває труднощі у спілкуванні з керівництвом та жінками, у сміливого веселуна із зеленою головою і неймовірною пластикою – класика гумористичного кінематографу. Фільм насичений відчайдушністю, пригодами, відбірним гумором, і має традиційну романтичну лінію. До того ж, бездоганна акторська гра Джима Керрі, що вмить зробила його популярним, варта окремої похвали.

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27