Консультації — З 27 ПО 31 ЛИПНЯ!

Ми піклуємося про те, аби все пройшло із дотриманням карантинних вимог, і, звісно ж, про ваше здоров'я!

Тому просимо! Перейдіть, будь ласка, в сторіз нашого Instagram та повідомте нас у який день прибудете .

Наш Інст: instagram.com/ikitb_knukim . Так нам буде простіше організувати все на найвищому рівні!

Які документи із собою вам необхідно взяти:

🔹Паспорт та витяг, де вказано місце реєстрації;

🔹Атестат або лист зі школи, що ви дійсно є випускником закладу;

🔹Додаток до атестату;

🔹6 фотокарток 3х4.

Якщо ви вступаєте на декілька спеціалізацій - зробіть стільки пакетів документів, скільки спеціальностей оберете!

Це все потрібно, аби комісія створила вам екзаменаційний лист, і ви у день творчого не чекали у величезних чергах аби його отримати... Тобто на сам іспит ви потрапите швидше за інших.

Чекаємо на вас! Заходьте в сторіз та обирайте день вашого прибуття на консультацію ❤