Факти про фільм "Сам удома"

ТОП-5 цікавих фактів про стрічку

1- Фільм "Сам удома" потрапив до книги рекордів Гіннесса, як комедія, що зібрала більше інших грошей у прокаті. Близько - 533 000 000 $

2 - Цікаво, що п'ята частина повинна була стати містичним трилером з елементами комедії. Робоча назва фільму була така: "Один вдома: Один у темряві". Але від цієї ідеї творці згодом відмовилися, оскільки такий сюжет ніяк не підходив для сімейного перегляду.

3- Джо Пеші (злодій) працював над фільмом за системою Станіславського. Він хотів, щоб Маколей Калкін (Кевін) боявся його по-справжньому, тому уникав хлопчика на знімальному майданчику.

4- У реальному житті, дитячі витівки з кіно "Сам удома" могли би привести до смерті. Наприклад, у сцені з паяльною лампою, шкіра голови пошкодилася б настільки, що знадобилася б операція та  імплантант.

5- Будинок із стрічки "Сам удома" – зараз туристична пам'ятка. Він знаходиться за такою адресою: 671, Лінкольн Авеню, Уіннетка, Іллінойс.