Які фільми глянути під час карантину?

КОМЕДІЯ

«ВЕСІЛЬНИЙ МАЙСТЕР» (2015, США)

У сучасному світі можна замовити будь-яку послугу. Реально будь-яку! А все, тому що хтось відчуває потребу і правильно її реалізує. Колись Джиммі Каллаан зрозумів, що не всі мають друзів, яких можна було б зробити шаферами на весіллі і не перейматися, як все пройде. Саме для таких хлопців він і вирішив організувати компанію «The Best Man Inc.». Його останньому клієнту успішному адвокату Дагу Гаррісу знадобилося одразу сім шаферів – пакет «Голден Такс». Що з цього вийде і як пройде весілля?

МЕЛОДРАМА

«БЛИЗЬКІСТЬ» (2004, США)

Молода пара Ден і Еліс на перший погляд здається абсолютно щасливою і безтурботною. Насправді, у них є серйозні проблеми. Еліс хоче уваги, любові і турботи, а Ден не проти у вільний час пофліртувати зі своєю давньою знайомою, талановитим фотографом Анною. Анна відкидає залицяння Дена, але так як вона сама в нього закохана, це тільки питання часу, коли ж молоді люди піддадуться пристрасті. Незабаром у Анни з’являється бойфренд Ларрі, який за випадковим збігом обставин знайомиться з Еліс, і між ними теж пробігає іскра.

ЕКШН

«ПОГАНІ ХЛОПЦІ НАЗАВЖДИ» (США, 2020)

Колишні друзі-детективи Бернет та Лоурі вже давно не працюють разом.  Бернет посварився з напарником та пішов з поліції, щоб бути приватним детективом. Їм доведеться знову стати напарниками, щоб впоратися з албанським найманцем, який прагне помститися за смерть брата.