Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію сценариста:

1.Вічне сяйво чистого розуму (2004) - одного разу життя Джоела перевертається на 180°. Він зустрічає Клементину. Після знайомства їхнє життя перетворилось на феєрверк яскравих подій. Але усе раптово змінюється. Хлопець приходить на роботу до дівчини і розуміє, що вона його не впізнає. У нього дуже багато питань і повірте, відповіді його здивують.

«Фільм однозначно нестандартний. Якщо ви шукаєте цікаву ідею, щось оригінальне - то ця кінострічка  для Вас. Також, неможливо не відзначити шикарну гру акторів: Джима Керрі та Кейт Вінслент. А ще увагу привертають дивні локації та декорації. Я впевнена, фільм Вас здивує.»

2.Трамбо (2015) - Головний герой фільму - успішний сценарист Далтон Трамбо. Раніше він вважався справжнім майстром своєї справи. Однак у 1940-х роках все змінюється, коли Далтон, через свої політичні переконання, опиняється в «чорному списку» Hollywood 10.

«Фільм про творчу особистість, тому слідкувати за діями головного героя надзвичайно цікаво. Його думки, ідеї, творчість точно надихнуть Вас.»

3.Маленька міс Щастя (2006) - Олівія - маленька дівчинка, що мріє перемогти на конкурсі "Маленька міс Щастя". Її родина теж хоче, щоб мрія школярки здійснилася, але вони настільки обтяжені своїми власними примхами, неврозами і проблемами, що ледве можуть їй допомогти. Їхня подорож сповнена надзвичайних пригод, оскільки кожен персонаж втілює в собі щось незвичне.

«Сценаристом комедії став Майкл Арндт. Автор добре попрацював над сценарієм кінострічки. Але найцікавішим фактом є те, що кінодраматург вигадав аж вісім кардинально різних кінцівок до фільму. Тому за професійну роботу у 2007 році отримав "Оскара" за найоригінальніший сценарій. Кінострічка втілює безліч важливих тем, але подані вони через сарказм, гумор та іронію. Якщо ви шукаєте одночасно легкий і глибокий фільм, то це найкращий вибір.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!