Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію журналіста:

1. Зодіак (2007) - Кінець 1960-х, літо, Сан-Франциско, невідомий розстрілює підлітків поблизу парку. Місцеві жителі шоковані, усіх охоплює паніка. Поліція не справляється з роботою і закриває справу, тому журналісти вирішують взяти діло в свої руки.

«Фільм заснований на реальних подіях, тому під час перегляду мурашки бігають по шкірі. Акторський склад вражає: Роберт Дауні молодший, Марк Руффало, Джейк Джилленгол. Кінострічка повністю  передає атмосферу професії журналіста.»

1. Убити посланця (2014) - журналіст Гарі Уебб завжди вважав, що головне в його професії – доносити правду. Одного разу він дізнався те, про що багато хто вважав би за потрібне промовчати з міркувань власної безпеки. Уебб розголосив участь ЦРУ в організації збройного повстання в Нікарагуа, а також сприяння спецслужб і уряду США в наркоторгівлі.

«Сюжет небанальний, трохи заплутаний, але є приємна інтрига. Фільм показує, що у професії журналіста є великий ризик, як  втратити роботу, так і життя. Усім любителям детективних історій рекомендую переглянути.»

1. Шоу починається(2002) - поліцейські Мітч і Трей за наполяганням начальства стають учасниками реаліті-шоу і незабаром перетворюються в зірок ТБ. Але робота важливіше, і напарники змушені ловити жорстокого мафіозі під прицілом телекамер.

«На останок рекомендує переглянути американську комедію, яка точно підніме Вам настрій. Мені здається, цей фільм ідеальний. Він вирізняється динамікою кадрів, добре продуманим сюжетом, бездоганною акторською грою та гумором.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!