Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію радіоведучого:

1. Рок-хвиля (2009) - 1960-ті, Велика Британія, радіо - повністю залежне від уряду. Тому у ефір подається лише спокійна і легка музика, а рок стоїть під забороною. Але неочікувано з'явилися піратські радіостанції і створили свою "радіо-хвилю".

«Один із найцікавіших  фільмі про радіо. Він заснований на реальних подіях і розповідає про історію розвитку піратських радіостанцій. Сюжет динамічний, а акторська гра вражає. Фільм для бунтарів, фанатів року та тих, хто цінує свободу.»

1. Спеціальні кореспонденти (2016) - Для того щоб підвищити рейтинги свого радіошоу, журналіст разом зі звукорежисером вирішують зімітувати своє власне викрадення під час повстання в Південній Америці. А тим часом герої сховались в Нью-Йорку. Згодом вони розуміють, що події розвиваються зовсім не так, як планувалось.

«Фільм переповнений легким гумором і кумедними моментами.Сюжет кінострічки оригінальний, але непродуманий до кінця. Початок захоплюючий, а от кінець не вразив. Хоча один раз переглянути точно варто.»

1. Компаньйони (2006) - улюблена радіостанція жителів Сент-Поля припиняє свою роботу. На запис останнього ефіру популярної радіопередачі “Супутник прерій” запрошені різні люди. Всі вони згадують смішні історії про працівників і проведені спільно ефіри.

«В основу сюжету лягла реальна історія популярного радіо-шоу, яке більше тридцяти років з успіхом тішило слухачів. Його незмінний ведучий Гаррісон Кейльор не тільки виступив в якості співавтора сценарію, а й зіграв у фільмі самого себе. Стрічка цікава, щира і смішна.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!