Чому я хочу бути актором?

Ангеліна Тукан - першокурсниця, майбутня актриса кіно.

Привіт, Ангеліно. Я уже давно слідкую за Вами у соціальних мережах, переглянула по кілька разів Ваші акторські етюди і закохалась у Ваш талант. Тому у мене є багато питань до Вас. Чому Ви вирішила стати саме актором?

Привіт, дякую за нескромні коментарі. Проте хочу попередити, справа, не лише в таланті, а і в постійній праці над собою. Думка про те що я хочу стати актрисою прийшла до мене не так вже й давно.  З самого дитинства я мріяла стати артистом, але ким саме співачкою, актрисою чи танцюристом - не могла точно визначитися.  Але коли я вчилася в училищі свого міста і грала в КВН, саме тоді я вперше вийшла на сцену.  Ми почали розбирати сценарій, для мене це було чимось новим, цікавим і азартним.  І на одній з наших репетицій я зрозуміла що мені цікава професія актриси. Мені подобається цьому навчатись, пробувати себе в різних амплуа. Це та професія в якій я можу будь-ким. Сьогодні я багата дворянка, а завтра сирота. Але при цьому всьому я залишаюсь собою і навчаюсь у кожного персонажа чомусь новому.

Це так цікаво, мати можливість проживати ще кілька життів.Чого Ви очікуєте від цієї професії у майбутньому?

Я нічого не чекаю, просто роблю те що мені подобається і те що люблю.  І для мене це не просто професія це мій ритм життя, і те що мене робить щасливою.

Ваша любов до творчості надихає.Що найбільше довподоби у процесі навчання?

Для мене важливий сам процес, адже в ньому весь сенс.  Важливим є те що ми весь час в дії. Я постійно навчаюсь, розвиваюсь, я розумію, що тільки так я зможу здобути успіх.

Дякую, що поділились Своєю історією. Бажаємо Вам натхнення, сили, творчих поривів і цікавих ролей.

Дякую за теплі слова. На все добре!

Марія Мізун