Star News

Даша Трегубова - українська телеведуча, акторка, продюсер і сценарист. Про вік жінок не прийнято говорити,  тож скажу лише те,  що зірка народилася у Києві  26 березня. Дівчина закінчила школу з поглибленим вивченням англійської мови, музичну школу по класу фортепіано, та наш університет. Подумали з дипломом тележурналіста чи актора?  А от і ні.  Даша навчалася на режисера.

Шлях Трегубової у сфері медіа розпочався ще на 2 курсі університету. Попри це, за досить короткий проміжок часу дівчина встигла попрацювати автором і ведучою, сценаристом,  режисером, журналістом, копірайтером і навіть головним редактором.  Співпрацювала з кращими українськими телеканалами,  продакшн - студіями та рекламними агентствами.

А вже 1998 року Даша вперше спробувала себе в кадрі. Тоді вона вела «IVK-шанс» на телеканалі «IVK» . З того часу дівчина встигла побувати в амплуа телеведучої майже на всіх рейтингових телеканалах і шоу : «Від і до» та «Ранок з Інтером» на «Інтері», «Модне здоров‘я» на «Новому» , «Корисна порада» на «СТБ» та багато інших.

А останні 2017-2019 роки акторка активно вела професійну  діяльність на телеканалі «СТБ» . Тоді вся країна могла спостерігати за Дашею у таких телешоу як : «Цієї миті рік потому» , «Битва екстрасенсів» та « Х- фактор ».

А починати говорити про фільмографію акторки не має сенсу. Бо це може затягнутися і на ще одну статтю. Даша грала ролі у більше ніж 40-а фільмах і серіалах, а у багатьох була навіть креативним продюсером.

Нещодавно кількість підписників Даші Тригубової у Instagram перетнула межу у 100 тисяч. Аби придати цьому значення та так би мовити відсвяткувати це досягнення, телеведуча влаштувала пікантну фотосесію. На фото дівчина постала перед прихильниками розфарбованою білою фарбою та позуючи топлес. Даша прикриває груди руками із червоним маникюром, та доповнила це все такою ж червоною помадою на губах.

«Дякую, що ви зі мною. Читаю майже всі ваші повідомлення і радію. Тут будуть класні вірші, гарні фото і безліч цікавих історій з майданчиків», - написала під фото акторка.

Вітаємо зірку з такою цифрою та бажаємо ще більшого кар‘єрного розвитку і внутрішньої гармонії.

Руслан Балуцький