Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію сценариста:

1. Одержимість (2004) -напередодні важливої ділової поїздки успішний фінансист Метью помічає в ресторані свою колишню дівчину Лізу, яка зникла два роки тому. Забувши про все, Метью ступає на шлях обману і підозр, щоб вистежити її.  Намагаючись вирішити головоломку за допомогою загадкових доказів, він випадково знайомиться з іншою дівчиною - її теж звуть Ліза і, можливо, їй відома таємниця дивного зникнення.

«Інтригуючий фільм. Здається, ще один рух і буде або нецікаво, або неприємно дивитися. Сюжет непередбачуваний. Переглядаючи я не могла зрозуміти яка ж буде кінцівка. Це хоч і драма, але вона Вас точно приємно здивує. Якщо Ви в пошуках оригінальної ідеї, то приємного перегляду.»

1. Екзамен (2009) - вісім кандидатів на престижну роботу намагаються пройти співбесіду - перемогу здобуде лише один. Однак, не все так просто. Кожен з них повинен відповісти на єдине питання. Але ось тільки є одна проблема - самого питання ніхто не почув.

«Незвичний сюжет, оригінальна ідея, незрівнянна акторська гра та неочікувані повороти подій - усе це про цей трилер. Хоча кінець мені не зовсім сподобався. Але якщо Ви шукаєте щось непередбачуване і оригінальне, то не пошкодуєте, що переглянули саме цей фільм. Здогадаєтеся, хто ж все-таки залишиться і яким було питання?»

1. Чорний лебідь (2010) - сюжет будується навколо прими балетного театру, у якої несподівано з'являється небезпечна конкурентка, здатна відібрати у головної героїні всі партії. Проте Ніна не з тих хто так просто здається. Їй доведеться йти на неочікувані дії і хитрощі. Дівчина стикнеться з різними труднощами, але заради своєї слави вона готова піти на все.

«Цей фільм варто подивитися хоча б заради того, щоб насолодитися грою Наталі Портман.  Все-таки не даремно саме ця картина в її фільмографії була відзначена премією «Оскар». Думки, дії, творчість та  хитрість головних героїв точно надихнуть Вас. Якщо Ви в пошуках натхнення то зобов'язані переглянути цю кінострічку.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!