Інститут кіно і телебачення

Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію сценариста:

  1. Одержимість (2004) -напередодні важливої ділової поїздки успішний фінансист Метью помічає в ресторані свою колишню дівчину Лізу, яка зникла два роки тому. Забувши про все, Метью ступає на шлях обману і підозр, щоб вистежити її.  Намагаючись вирішити головоломку за допомогою загадкових доказів, він випадково знайомиться з іншою дівчиною - її теж звуть Ліза і, можливо, їй відома таємниця дивного зникнення.

«Інтригуючий фільм. Здається, ще один рух і буде або нецікаво, або неприємно дивитися. Сюжет непередбачуваний. Переглядаючи я не могла зрозуміти яка ж буде кінцівка. Це хоч і драма, але вона Вас точно приємно здивує. Якщо Ви в пошуках оригінальної ідеї, то приємного перегляду.»

  1. Екзамен (2009) - вісім кандидатів на престижну роботу намагаються пройти співбесіду - перемогу здобуде лише один. Однак, не все так просто. Кожен з них повинен відповісти на єдине питання. Але ось тільки є одна проблема - самого питання ніхто не почув.

«Незвичний сюжет, оригінальна ідея, незрівнянна акторська гра та неочікувані повороти подій - усе це про цей трилер. Хоча кінець мені не зовсім сподобався. Але якщо Ви шукаєте щось непередбачуване і оригінальне, то не пошкодуєте, що переглянули саме цей фільм. Здогадаєтеся, хто ж все-таки залишиться і яким було питання?»

  1. Чорний лебідь (2010) - сюжет будується навколо прими балетного театру, у якої несподівано з'являється небезпечна конкурентка, здатна відібрати у головної героїні всі партії. Проте Ніна не з тих хто так просто здається. Їй доведеться йти на неочікувані дії і хитрощі. Дівчина стикнеться з різними труднощами, але заради своєї слави вона готова піти на все.

«Цей фільм варто подивитися хоча б заради того, щоб насолодитися грою Наталі Портман.  Все-таки не даремно саме ця картина в її фільмографії була відзначена премією «Оскар». Думки, дії, творчість та  хитрість головних героїв точно надихнуть Вас. Якщо Ви в пошуках натхнення то зобов'язані переглянути цю кінострічку.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ