Інститут кіно і телебачення

Факти про фільм «Гаррі Поттер» ( II частина)

Тільки Британці

До початку роботи над «Філософським каменем» Роулінг попередила продюсерів: весь акторський склад повинен бути родом з Великобританії, інакше фільму не буде. Продюсери змогли підібрати блискучих акторів. Так, у фільмі зіграли Хелена Бонем Картер, Ґері Олдмен, Алан Рікман, Джейсон Айзекс і багато інших. Актори інших національностей з'являються лише у «В'язні Азкабана», оскільки того вимагав сценарій.

Який видалили ніс Волдеморту

Щоб зробити Волдеморта безносим, на обличчя Рейфа Файнса прикріпили різнокольорові точки, які служили своєрідними маркерами для подальшої комп'ютерної обробки. А в іншому страхітливий вигляд злого чарівника - заслуга гримерів.

Як тенісний м'ячик став ельфом

Таких персонажів, як Ельф Доббі, знімали частинами, а потім моделювали на комп'ютері. Під час зйомок тіло ельфа заміняв тенісний м'ячик на довгій палиці. Саме з цією конструкцією актори розмовляли перед камерою.

Автомобіль зі спогадів

Летючий автомобіль батька Рона Візлі з «Таємної кімнати» був створений за спогадами Джоан Роулінг - в молодості вона водила такий же форд небесно-блакитного кольору. Під час зйомок сцени з гримучою вербою, Руперт Грін і Деніел Редкліфф знищили 14 однакових машин.

Дебют Роберта Паттінсона

Седріка Дігорі з «Кубка вогню» зіграла майбутня зірка «Сутінків» Роберт Паттінсон. Це стало його першою серйозною роллю в кіно. 

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ