Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію телеведучого:

1. Чудовий день у нашому районі (2019)- історія, так званого "успіху" цинічного журналіста Ллойда Фогеля. Чоловік не вірить в добро і все вимірює грошима. Черговий його репортаж мав стати новим успіхом у кар'єрі. Однак знайомство з героєм інтерв'ю – телеведучим дитячого шоу Фредом Роджерсом – може змінити все життя журналіста. А все тому, що у пошуках нещирості чоловіка, Ллойд знайде власні вади.

«Неперевершена гра Тома Генкса, яку можна побачити навіть у трейлері, точно зацікавить справжніх поціновувачів кіно. Насправді у фільмі закладений глибокий сенс і у кожного він буде свій, особливий. Після перегляду Вам точно захочеться проаналізувати своє життя і усі дії.»

1. Добраніч, та нехай щастить (2005) - у прямому ефірі тележурналіст Едвард Р. Мурроу намагається з'ясувати до якої брудної тактики і брехні вдавався сенатор Джозеф Маккарті під час "полювання на комуністичних відьом". За скандалом в ефірі спостерігала вся Америка, так як раніше дискусійних шоу на телебаченні та радіо не було, для аудиторії це стало дивною подією.

«Кінострічка заснована на реальних подіях. Фільм розповідає про 1950-ті роки, коли телебачення активно розвивалось.  А ще фільм поданий у чорно-білому ефекті, тому емоції та міміка акторів удвічі більше привертають увагу.»

1. Ранковий підйом (2010) -головну героїню Беку раптово звільнили з роботи. На пошуки нового робочого місця в неї обмаль часу, тому дівчина розсилає всім телеканалам своє резюме, в надії знайти хоч якусь вакансію. І неочікувано канал IBS запрошує її на співбесіду. Бекі стає ведучою ранкового шоу. Але є одна  умова: вона повинна за рекордний час збільшити рейтинг проєкту. І для цього головній героїні доведеться примирити двох кардинально різних телеведучих, які у прямому ефірі постійно сперечаються.

«Це чудова комедія, з легким гумором, один раз переглянути обов'язково потрібно. Фільм про те, як важливо вміти об'єднювати кар'єру та особисте життя. Початок трішки затягнутий, але уже згодом цікавість наростає, тому я впевнена, Ви не пошкодуєте, що переглянули кінострічку.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!