Інститут кіно і телебачення

Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію телеведучого:

  1. Чудовий день у нашому районі (2019)- історія, так званого "успіху" цинічного журналіста Ллойда Фогеля. Чоловік не вірить в добро і все вимірює грошима. Черговий його репортаж мав стати новим успіхом у кар'єрі. Однак знайомство з героєм інтерв'ю – телеведучим дитячого шоу Фредом Роджерсом – може змінити все життя журналіста. А все тому, що у пошуках нещирості чоловіка, Ллойд знайде власні вади.

«Неперевершена гра Тома Генкса, яку можна побачити навіть у трейлері, точно зацікавить справжніх поціновувачів кіно. Насправді у фільмі закладений глибокий сенс і у кожного він буде свій, особливий. Після перегляду Вам точно захочеться проаналізувати своє життя і усі дії.»

  1. Добраніч, та нехай щастить (2005) - у прямому ефірі тележурналіст Едвард Р. Мурроу намагається з'ясувати до якої брудної тактики і брехні вдавався сенатор Джозеф Маккарті під час "полювання на комуністичних відьом". За скандалом в ефірі спостерігала вся Америка, так як раніше дискусійних шоу на телебаченні та радіо не було, для аудиторії це стало дивною подією.

«Кінострічка заснована на реальних подіях. Фільм розповідає про 1950-ті роки, коли телебачення активно розвивалось.  А ще фільм поданий у чорно-білому ефекті, тому емоції та міміка акторів удвічі більше привертають увагу.»

  1. Ранковий підйом (2010) -головну героїню Беку раптово звільнили з роботи. На пошуки нового робочого місця в неї обмаль часу, тому дівчина розсилає всім телеканалам своє резюме, в надії знайти хоч якусь вакансію. І неочікувано канал IBS запрошує її на співбесіду. Бекі стає ведучою ранкового шоу. Але є одна  умова: вона повинна за рекордний час збільшити рейтинг проєкту. І для цього головній героїні доведеться примирити двох кардинально різних телеведучих, які у прямому ефірі постійно сперечаються.

«Це чудова комедія, з легким гумором, один раз переглянути обов'язково потрібно. Фільм про те, як важливо вміти об'єднювати кар'єру та особисте життя. Початок трішки затягнутий, але уже згодом цікавість наростає, тому я впевнена, Ви не пошкодуєте, що переглянули кінострічку.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ