Знайомство першокурсників із зірковими викладачами

Перше вересня – перше знайомство, сповненно радістю, мріями та хвилюванням. В цей день Інститут кіно і телебачення радо зустрів своїх новоспечених студентів – майбутніх тележурналістів, режисерів, акторів, операторів, фотографів та звукорежисерів.

Ось вона, червона доріжка, яка веде до аудиторії в якій зібралися першокурсники ІКіТБ. Захопленні очі, які прагнуть побачити свого майстра та познайомитися з майбутніми викладачами. Ще мить і перед ними з’являться люди, які протягом всього навчання допомагатимуть їм здійснити мрію всього життя.

А завітали привітати амбіційних студентів представники всіх кафедр Інтитуту. Першачки отримали привітання та напутні слова від директора Інституту – професора, Заслуженого діяча мистецтв Котляр Світлани Вікторівни. Заступників Балабана О.І, Самініної Г.Є., Мєдвєдєвої А.О. Завідуючих кафедрами Ширмана Р. Н., Гончаренка М. М., Єременко Л. М., Лішафая О.О.

Далі естафету перейняли викладачі, доценти, професори Інституту Кіно і Телебачення Кукоренчук В.В. Донець М.Б., Барба І.Д., Шаралапова Н.В., Хмельницька А.В., Барнич М.М., Цімох Н.І., Кравчук С. М,  Єлізаров П. О., Макарський О. Е.

А разом з ним привітали талановиту молодь ІКіТБ Микола Вересень, Анжеліка  Рудницька, Костянтин Грубич, Анатолій Матєшко,  Петро Мага, Ольга Нємцова та Григорій Решетник.