В душі Тарасові слова…

Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця Тараса Шевченка, повсякчас цитуючи його поезії. Ставши вихованцями Київського національного університету культури і мистецтв, студентство продовжило досліджувати величну постать генія, але вже з наукової точки зору. Так, з нагоди відзначення 200-річчя Великого Кобзаря студенти та викладачі вишу організували і провели науково-практичну конференцію «Творчість Т.Г. Шевченка в контексті сучасного мистецтва».

Впродовж конференції доповідачі розповідали про невідомі факти з життя Тараса Григоровича та нові погляди на його творчість як художника. Студенти Факультету культурології, в свою чергу, порадували присутніх власними поетичними замальовками.

Цікавинкою конференції стала відеоробота аспірантки КНУКіМ Тетяни Коміної, в якій розглядалося питання «Що Шевченко значить для України загалом і для кожного з нас зокрема?».

А от актори першого та третього курсів Інституту кіно і телебачення представили своє неординарне бачення всім відомих творів Тараса Григоровича, чим додали науковому зібранню неповторності.

Таким чином студенти та викладачі Київського національного університету культури і мистецтв довели, що Шевченко це не лише наше минуле – це наше теперішнє, і наше майбутнє. Отож, бережімо історію в пам’яті, а шевченківські рядки в серці!