Літературно-мистецький вечір «УКРАЇНА ЄДИНА»

22 січня 2014 року у Великій залі Будинку письменників НСПУ з великим успіхом пройшов Літературно-мистецький вечір «УКРАЇНА ЄДИНА»,присвячений Дню Соборності і Свободи України - річниці Злуки.

У програмі цього яскравого емоційного дійства було чимало цікавого: так, з яскравим змістовним вступним словом до присутніх звернувся заступник голови НСПУ Володимир Шовкошитний, від Міністерства культури України вітання виголосила Начальник Відділу мовної політики Департаменту у справах релігій кандидат наук з державного управління Сичова Майя Дмитрівна. З глибокою, проникливою доповіддю виступив Головний спеціаліст Українського Інституту національної пам`яті, кандидат філософських наук Олександр ШТОКВИШ.

У мистецькій частині вечора участь взяли студенти 3-го та 4-го курсів акторів кіно Факультету кіно і телебачення КНУКіМ (Художній керівник з. а. України, доцент Олександр Балабан), які запропонували уривок з першої української п’єси "Володимир" Феофана Прокоповича. Вони майстерно виконали інсценовану новелу Василя Стефаника «Марія» з Інною Кузьміною у головній ролі. Порадувала глядачів і їхня музично-поетична композиція з оригінальною музикою і авторським виконанням цікавої молодої рок-виконавиці, композитора та поетеси - Валерії КлЕрЪ - «Посланіє» Т. Шевченка.

Ідея, сценарій і ведення вечора належали Заслуженому діячеві мистецтв України, письменнику, професор КНУКіМу, Лауреату Державної літературно-мистецької премії імені І.П. Котляревського Василю НЕВОЛОВУ.