Інститут кіно і телебачення

Кіно, таке кіно…

Іноді невдалий фільм може зіпсувати великому акторові не тільки кар’єру, але й життя. Після того, як кінострічку «Лукава жінка»  мляво зустріли і критики, і глядачі, актриса Грета Гарбо пішла з кінематографу. Вона оселилася в Нью-Йорку і до останніх днів, тобто майже півстоліття, не знімала темних окулярів, виходячи на вулицю!

Одна з наймасовіших сцен в історії кінематографа – похорон президента у фільмі «Ганді». В епізоді тривалістю всього дві хвилини знялися 300 000 осіб, з них тільки 90 з гаком тисяч – статисти, найняті за контрактом.

Найжорсткіший відбір на головну жіночу роль пройшла актриса Вів’єн Лі. Перед тим як вона стала Скарлетт О’Харою, журі переглянуло та відкинуло ще 59 претенденток.

Не секрет, що багато режисерів обожнюють зніматися у власних фільмах. Альфред Хічкок зіграв епізодичні ролі в 37 знятих ним кінокартинах. У радянському кіно естафетну паличку у американського метра спритно підхопив Ельдар Рязанов. Головну роль у своїй кінострічці «Вогні рампи» зіграв і Чарлі Чаплін. А крім того, виступив у ній як сценарист, продюсер, художник по костюмах і навіть постановник танцювальних пар!

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Д. Дорошенка, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36

Режим роботи: ПН. - СБ.: 09:00 - 18:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

Моб.:+38 (067) 896 08 65 Артем Вікторович Пароконний

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

 

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov